İçeriğe geç

Karotçu

Karotçu
Karotçu

Karotçu beton kesme delme firmamızın inşaat sektöründe aktif olarak sunduğu başlıca hizmetlerdendir. Son yıllarda teknolojik gelişmeleri takriben inşaat sektöründe de faal atılımlar gerçekleşmiştir. Bunun getirisi sonucunda, eski usul çalışma yöntemleri rafa kaldırılarak son model teknolojik aletler kullanılmaya başlanmıştır. Firmamız her alanda teknolojik gelişmeleri takip ederek yeniliğe uyum sağlamıştır. Karot, inşaat alanında sıkça karşılaşılan bir yöntemdir. Daha yalın ifade etmek gerekirse;

Karot makinesi, karot ve delme sehpası yardımı ile çalışır. Gürültüsü diğer cihazlara göre az oluşundan ve mevcut yapıya zararı minimum olduğundan ötürü karot cihazı uygun bir tercihtir.

BETON KESME DELME KIRMA

beton delme kesme İnşaat alanındaki mevcut yapıya, diğer birçok delme işlemlerinden daha az zarar verir. Kayaların delinmesi durumunda, özel yapım uçlar aracılığı ile istenen sonuçlar etkin olarak alınır.

Karot Makinesi Başlıca Kullanım Alanları

Çeşitli durumda, yapıdaki istenmeyen kısımların (balkon, sonradan ilave odalar) kesilip çıkarılmasında,
Herhangi bir tehlike oluşturabilme potansiyeli bulunan yapılarda,
Elektrik ve doğalgaz gibi tesisatların döşenmesi işlemlerinde,
Depreme dayanıklılık testinde,
Mermer gibi hassas materyallerin delinmesinde sıklıkla kullanılmaktadır.


Karot Makinesinin Diğer Beton Delme Cihazlarından Farkı Nedir?


Özellikle sulu olarak gerçekleştirilen beton delme işlemlerinde gürültü ve çevre kirliliği oldukça az olmaktadır. Altına geçmesi mümkün olmayan fakat çeşitli amaçlar dâhilinde delinmesi gereken yapıları 3m’ye kadar delebilmektedir.

Günümüz yaptırımlarına uygun olacak şekilde inşaat yapıldığından emin olmak için bazı gereklilikler bulunmaktadır. Karot beton delme yöntemi ile inşaatın istenen bölgesinden, belirli ölçüde bir parça alınır. Yapılan inceleme doğrultusunda ise inşaatta kullanılan malzemelerin ve alanının yeterli düzeylilikte olup olmadığı saptanır.

Ayrıca yapılacak tesisat işlemleri için en pratik ve hızlı yöntem karot cihazı kullanımında mümkündür.

karotçu beton kesme, 2010 senesinden beri inşaat alanında öncü firmalardan olmayı başarmıştır. Beton kesme işlemleri olası durumlar göz önüne alınarak, en uygun yöntemle gerçekleştirilir.

istanbul tüm bölgelere aynı gün Karotçu beton kesme delme hizmeti verilmektedir sizlerde karotçu hizmeti almak için lütfen firmamızla iletişime geçiniz firmamızda müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakta tamamen istek doğrultusunda hizmet sağlamaktayız

ara