İçeriğe geç

Beton Delme

BETON DELME

Karot makinası inşaat sektöründe kullanılan bir makinadır. Beton delme anlamına gelen kelimedir. Beton delme işlemi sırasında karot makinası kullanılmaktadır. Çeşitli makinalarla, yapılarda karot makinası yardımı ile delik açılması işine Beton delme denir. Karot ile Beton delme yöntemi, uygulanması en kolay ve en pratik yöntemledendir. Beton delme işlemi çok iyi karot makinası kullanabilen ustalar tarafından yapılmaktadır. Beton delme işleminde önce, işlem yapılacak yerde aplikasyonun yapılması, yanlış bir uygulama yapılmaması açısından daha sağlıklı olacaktır. Karot makinası çok iyi sabitlenmeli ve titreşimi önlemek açısından çok önemlidir. Teknolojinin gelişmesiyle bugün karot makinası ile uygun aparatatlar kullanılarak 4m derinlige kadar beton delebilmekteyiz. Karot makinası su ile çalışmaktadır.

BETON DELME NİÇİN YAPILIR?

Karot Beton delme işlemi titiz bi şekilde yapılmalıdır. Böylelikle betona zarar verilmemiş olur. Karot makinası ile Beton delme işlem sırasında kullanılan makina uçları çok önemlidir. Karot makina ucu yanlış kullanıldığında Beton delme sırasında ciddi zararlar vermekte, çok fazlasıyla ses yapaktadır. Karot Beton delme ucu doğru kullanıldığında etrafa ve çevreye zarar vermez ve ses yapmamaktadır. Bu nedenle karot makinası profesyonel uzman kip tarafından yapımlalıdır. Karot Beton delme işlemi inşaat sektöründe çok terçih edilen hale gelmiştir.

BETON DELME NASIL YAPILIR?

Karot makinası Beton delme ve betona şekil vermek için de kullanmaktayız. Eski uygulamara göre Beton delme işlemi uzun zaman almaktaydı. Karot Beton delme işlemi kısa sürede olmakta ve zaman kazanımındada yardımcı olmaktadır. Karot makinası ile sadece Beton delme değil her türlü kaya ve mermeride delmek, kesmek mümkündür. Sadece delinecek olan alanın türüne göre, uygun karot uçları özen ile kullanılmalıdır. Beton kesme makinasının kullanılmadığı yerlerde, karot makinası kullanılmalı ve yan yana delikler açılarak traşlama yöntemiyle istenilen ebatlarda Beton delme işlemi yapılmaktadır. Tesisat elektrik, su, doğalgaz deliklerinin açılmasında , havalandırma delikleri, pencere yeri açılımındada karot makinası kullanılmaktadır.

Değişik markalarda karot makinaları mevcuttur bu yuzden Beton delme kapasiyeleri, karot makina uçları delinecek alana göre en uygunu kullanılmalıdır. Karot Beton delme ve bir çok işlemde kullanılan çok özel ve değerli bi makinadır. Karot makinası kullanımı oldukça yorucu ve zor bir makinadır. Özen ve dikkat gereltirmektedir. Uzun yıllar karot makinası kullanan ustaların yanında staj görüp, gözlemleyip iyi eğitim alıp o şekilde kullanılmalıdır. Karot Beton delme işlemi oldukça özen gösterilmesi gereken bi işlem olmakla birlikte, çalıştığımız işinde uzman ekibimiz ile sorunsuz, kusursuz ve de hatasız bir şekilde yapmaktayız. Firmamız olarak karot Beton delme ustalarımız işinde sayğınlık kazanmış, donanımlı olamalarına özen göstermekteyiz. Karot Beton delme işleminde firmamız olarak işimizde en iyi olduğumuzu ve hassas olduğumuzu iddia ediyoruz. Karot Beton delme olarak her konuda siz değerli müşterilerimizin yanında olduğumuzun garantisini verdiğimizi bilmenizi isteriz.


BETON DELMEK

Beton Delmek için tercih edilecek yöntemin belirlenmesinde, muamele yapılacak alanın özelliklerinden muamele türüne kadar oldukca sayıda değişken etkilidir. En doğru yöntemin belirlenmesi için ustalaşmış firmalarla çalışmanız gerekir. En sık kullanılan yöntemlerin başlangıcında karot gelir. Karot, elmas uca haiz silindir şeklindeki makinelerle müsait ölçülerde delik açılma işlemidir. Bir öteki metot ise elmas boncuklu tel kullanımıdır. Beton Delmek Bu metot, yaygın olarak blok halinde olan betonlarda ve taşıyıcı kolonlarda uygulanır. Uygulama esnasında beton delmek için halatlar kullanılır. Halatlar, hidrolik yapıda olan gövdeye bağlanarak çalışır. Bu muamele esnasında kullanılan makine, değişik açılarda delme işlemini gerçekleştirebilir. İşlem kısa müddette tamamlandığı için vakti daha bereketli kullanmanıza destek olur. Ayrıca bu yöntemde hasar riski oldukca düşüktür.

BETON KIRMA

Beton Kırma işlemleri tadilat amaçlı yapılabileceği benzer biçimde onarım, yenileme ve felaket için de yapılmaktadır. Bu muamele esnasında değişik türlerde olan makineler kullanılır. Ağır iş makinelerinin yanı sıra mini iş makineleri ile de katliam işlemi yapılabilir. Halen kullanılmaya geçindiren yapılarda, hatalı beton kırma benzer biçimde durumlarla karşılaşmamak için alanında ustalaşmış ve en müsait makinelerle kırma işlemini yapabilecek kişilerle çalışmanız gerekir. Hatalı meydana getirilen kırma işlemi soncunda duvarlarda ciddi çatlaklar oluşabileceği benzer biçimde yapıların dayanıklılığında azalma da meydana gelebilir. Beton Kırma Bu sorunlarla karşılaşmamak için size her vakit ustalaşmış hizmet sunan ekibimizden yardımcı alabilirsiniz. Kullandığımız makinelerin standardını tecrübemizle bir araya getirdiğimiz için sizlere en kısa müddette en kaliteli işi teslim etmekteyiz.

PERDE BETONA DELİK AÇMA

Perde Betona Delik Açma işlemi için ilkin bu beton türünün özelliklerinin bilinmesi gerekir. Perde betonların kullanması yeni yapılarda fazlaca yaygındır. Binaların dış etkenlerden korunmasını elde eden bu beton türü, yatay yükleri nakliyat görevini üstlenir. Taşıyıcı özelliğe haiz olduğundan perde betona delik açma işlemi oldukça fazla öneri edilmez. Bu işlem, binaların mukavemetinin azalmasına yol Perde Betona Delik Açma açabileceği şeklinde statiğini de bozabilir. Bu nedenle pencere, kapı açma şeklinde mecbur durumlar için ustalaşmış yardımcı almanızda yarar vardır. Bu noktada, her vakit firmamıza güvenebilirsiniz. Sizler için en doğru tavsiyelerde bulunan uzmanlarımız, yapılarınıza herhangi bir zarar vermeden delme işlemini gerçekleştirir. Riskin ciddi boyutlarda olduğu durumlarda ise delme işlemi içi daha müsait bir alan belirlenir.

BETON DELME KAROT FİYATLARI

Beton Delme Karot Fiyatları belirlenmesinde fazlaca sayıda değişken rol oynar. İşlem yapılacak alanın genişliği, işlemin zorluğu şeklinde detaylar bu aşamada belirleyici olabilir. Fakat fiyatlardan ilkin ilk dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan deneyimdir. Karot mevzusunda ehil deneyime haiz olmayan kişiler, Beton Delme Karot Fiyatları ciddi hasar oluşumuna yol açarak masraflarınızın artmasına niçin olur. Firmamız, beton delme karot tutarları mevzusunda sizlere en müsait seçenekleri sunar. Bunun yanı sıra ustalaşmış ekibimiz, duvarlarınızın zarar görmesini önleyecek biçimde ve titizlikle beton delme işlemini tamamlar. Bu sayede kısa müddette en kaliteli iş ortaya çıkar. Kullandığımız makinelerin de kaliteli bir yapıda olması, delme işleminin sorunsuz bir biçimde tamamlanmasına destek olur.

beton kesme delme hizmetinin tek adresi, karotçu beton kesme delme hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gerek firmamızla iletişime geçmek profesyonel ekiplerimizle aynı gün hizmet vermekteyiz her türlü sorunu çözüme kavuşturan ekiplerimizden memnun kalacağınızden hiç bir teredütünüz olmiyacak gönül rahatlığıyla iletişime geçebilir aynı gün hizmet alabilirisiniz.. 05354693790

ara